Sklep zaopatrzenia medycznego PLASTer

ul. Warszawska 40, 40-008 Katowice
tel/fax. 32 253 54 56

Opieka stomijna

W ramach opieki stomijnej oferujemy produkty wiodących producentów o renomowanej światowej marce:

Coloplast opracowuje produkty i dostarcza usługi ułatwiające życie osobom z dolegliwościami z zakresu intymnej opieki zdrowotnej. Bliska współpraca z ludźmi używającymi produkty Coloplast daje firmie mozliwość dopasowania ich do osobistych potrzeb.
Rozwiązania dostarczane są przez Coloplast osobom ze stomią, nietrzymaniem moczu, oraz  ranami trudnogojącymi się.
Firma zatrudnia na całym świecie blisko 8000 osób.
 
ConvaTec jest międzynarodową firmą opracowującą nowe rozwiązania technologiczne oraz produkty medyczne Firma zajmuje wiodącą pozycję w opiece stomijnej, leczeniu ran, opiece szpitalnej oraz produkcji urządzeń infuzyjnych. Produkty ConvaTec zapewniają wiele korzyści klinicznych i ekonomicznych, w tym kontrolę zakażeń, ochronę skóry, poprawę jakości życia pacjentów oraz zmniejszenie kosztów opieki nad pacjentem.
ConvaTec zatrudnia ponad 8.000 pracowników, posiada 11 zakładów produkcyjnych w 8 krajach i jest obecny w ponad 100 krajach na świecie. Jego właścicielem są Nordic Capital i Avista Capital Partners.
 
Dansac jest międzynarodową firmą, która produkuje i dystrybuuje sprzęt stomijny. Jednocześnie, stale prowadząc badania, nieustannie dąży do stałego ulepszania swoich produktów, tak aby spełniały oczekiwania użytkowników sprzętu stomijnego.
 
Produkty marki Dansac dzięki swoim przedstawicielstwom lub dystrybutorom są obecne w ponad 30 krajach na całym świecie.
Firma Dansac została założona w 1971 r. we Fredensborgu w Danii i obecnie jest częścią amerykańskiej firmy Hollister Inc., która ma swoją siedzibę w Chicago w Stanach Zjednoczonych.
W Polsce marka Dansac jest obecna od 1996 roku.
Od sierpnia 2011 r. wyłącznym dystrybutorem sprzętu stomijnego marki Dansac w Polsce jest firma PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.