Sklep zaopatrzenia medycznego PLASTer

ul. Warszawska 40, 40-008 Katowice
tel/fax. 32 253 54 56

Opieka stomijna » DANSAC

dansacDansac jest międzynarodową firmą, która produkuje i dystrybuuje sprzęt stomijny. Jednocześnie, stale prowadząc badania, nieustannie dąży do stałego ulepszania swoich produktów, tak aby spełniały oczekiwania użytkowników sprzętu stomijnego.
 
Produkty marki Dansac dzięki swoim przedstawicielstwom lub dystrybutorom są obecne w ponad 30 krajach na całym świecie.
 
Firma Dansac została założona w 1971 r. we Fredensborgu w Danii i obecnie jest częścią amerykańskiej firmy Hollister Inc., która ma swoją siedzibę w Chicago w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie Dansac zatrudnia ponad 380 osób w Danii natomiast zatrudnienie w Hollister to ok. 3000 osób na całym świecie.

W Polsce marka Dansac jest obecna od 1996 roku.
Od sierpnia 2011 r. wyłącznym dystrybutorem sprzętu stomijnego marki Dansac w Polsce jest firma PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.


DANSAC NovaLIfe
Worki nowej generacji, nowe i otwarte, 1 i 2 częściowe


Worki NovaLife zostały opracowane w oparciu o wnikliwą analizę jakości życia ponad 4000 pacjentów stomijnych. Obawy i myśli tych użytkowników zostały starannie włączone do filozofii projektowania systemu NovaLife, który ma zminimalizować negatywne
skutki codziennego użytkowania worka wśród osób żyjących ze stomią. Poprzez skupienie się na potrzebach i wymaganiach naszych klientów – pytając i słuchając – staliśmy się bardziej świadomi priorytetów jakie posiadają osoby, które muszą mocować worek stomijny do ciała. Dzięki dopracowanym detalom, formy i funkcji worków systemu NovaLife, osiągnęliśmy zastosowanie, które posiada cechy i zalety niezbędne do zapewnienia naszym klientom dyskrecji, wygody, bezpieczeństwa i łatwości w pielęgnacji stomii w celu podniesienia jakości ich życia. W rzeczywistości, badania kliniczne wykazały, że worki NovaLife
spełniają niektóre z niezaspokojonych potrzeb ujawnionych przez pacjentów – to potwierdza nasze wspólne zaangażowanie, to po prostu NovaLife.